Ostatnio oglądane
Polecamy
 Kontrolka pomarańczowa 16mm, 24V AC/DC, podświetlenie LED, L=51mm
19,90 zł z VAT 16,18 zł netto
Wysyłamy do paczkomatów
Paczkomaty-łatwy dostęp Zobacz koszty przesyłki
Paczkomat Elstat

Zamowiony towar odbierasz kiedy chcesz!

Zobacz jak skorzystać
Odbiór w paczkomacie ElStat

Zamówiony towar odbierasz kiedy chcesz!

W Poznaniu udostępniliśmy odbiór towaru zakupionego przez sklep internetowy w paczkomatach firmy Elstat Automatyka. Paczkomaty znajdują się przy ul. Chwaliszewo 17A obok wejścia do sklepu.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej formy odbioru, musisz wybrać opcje ODBIÓR W PACZKOMACIE lub poinformować nas w uwagach (koszyk) podczas zakupu. Towar musi mieć mały wymiary (max. sztywny wymiar np., płytka PCB 20x15cm) i być całkowicie opłacony. Jeżeli klient zdecyduje się na taki odbiór, po zatwierdzeniu przez personel (dotyczy wymiarów i wolnych paczkomatów), zostanie przesłana do niego informacja e-mail oraz SMS z nr paczkomatu i kodem otwarcia.

Instrukcja postępowania krok po kroku znajduje się przy paczkomacie.

Możliwość odbioru o dowolnej porze dnia i nocy w ciągu 48 godzin ( 48 godzin to czas, po którym towar będzie można odebrać osobiście w sklepie ). Ograniczenie takie wynika z tego, że dłuższa blokada skrzynki uniemożliwia korzystanie innym klientom z tej formy odbioru. Aby jednak taka sytuacja występowała rzadko podwoiliśmy liczbę paczkomatów. 

Odbioru osobistego można dokonać również tradycyjnie w sklepie Elstat Automatyka i Elektronika przy ul. Chwaliszewo 17A. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15.

Najpopularniejsze produkty
Sklep z automatyką elSTAT

61 852 65 42, 61 67 000 64

Pn - pt: 8:00 - 15:00

Chwaliszewo 17A, 61-105 Poznań

© ElStat Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie sklepu: KQS.store | Projekt KQSDesign.pl

Do góry